Zestawienie uzupełniane na bieżąco - kontrole ujmowane są po zakończeniu czynności kontrolnych, tj. po skierowaniu do kontrolowanej jednostki wystąpienia pokontrolnego.

Więcej informacji o przeprowadzonych kontrolach zamieszczono przy każdej JST pod kategorią "Działalność kontrolna".

 

I. KONTROLE KOMPLEKSOWE

 

1. Aleksandrów gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

2. Bychawa miasto - Urząd Miasta – wystąpienie

3. Fajsławice gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

4. Firlej gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

5. Frampol miasto - Urząd Miasta – wystąpienie

6. Jabłonna gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

7. Janów Lubelski powiat - Starostwo Powiatowe - wystąpienie

8. Kamionka miasto - Urząd Miasta – wystąpienie

9. Kraśnik powiat - Starostwo Powiatowe - wystąpienie

10. Kraśniczyn gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

11. Krzczonów gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

12. Lubartów gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

13. Łopiennik Górny gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

14. Łuków powiat - Starostwo Powiatowe – wystąpienie

15. Niemce gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

16. Ostrów Lubelski miasto - Urząd Miasta – wystąpienie

17. Poniatowa miasto - Urząd Miasta – pwystąpienie

18. Radzyń Podlaski gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

19. Spiczyn gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

20. Stary Brus gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

21. Sułów gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

22. Świdnik powiat - Starostwo Powiatowe – wystąpienie

23. Trzeszczany gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

24. Wilkołaz gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

25. Włodawa gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

26. Żmudź gmina - Urząd Gminy – wystąpienie

...        

 

 

II. KONTROLE DORAŹNE

 

1. Chełm powiat - Starostwo Powiatowe w Chełmie - wystąpienie

2. Lublin województwo - Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie – wystąpienie

 

III. KONTROLE PROBLEMOWE

 

1. Aleksandrów gmina - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie - wystąpienie

2. Firlej gmina - Ośrodek Pomocy Społecznej w Firleju - wystąpienie

3. Frampol miasto - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frampolu - wystąpienie

4. Jabłonna gmina - Zespół Administracyjny Szkół w Jabłonnie-Majątek - wystąpienie

5. Jabłonna gmina - Zespół Szkół w Jabłonnie Drugiej - wystąpienie

6. Janów Lubelski powiat - Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim – wystąpienie

7. Kamionka miasto - Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamionce - kwystąpienie

8. Krzczonów gmina - Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Krzczonowie – wystąpienie

9. Lubartów gmina - Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Lubartowie - wystąpienie

10. Niemce gmina - Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemcach – wystąpienie

11. Poniatowa miasto - Miejsko-Gminny Zespół ds. Obsługi Oświaty w Poniatowej - wystąpienie

12. Radzyń Podlaski gmina - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim - wystąpienie

13. Stary Brus - Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Brusie – wystąpienie

14. Sułów gmina - Centrum Usług Wspólnych w Sułowie – wystąpienie

15. Trzeszczany gmina - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzeszczanach - wystąpienie

 

IV. KONTROLE SPRAWDZAJĄCE

 

...

 

V. INNE KONTROLE

 ...