Informujemy, że Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie przystępuje do wdrożenia systemu „Elektroniczny nadzór nad aktami prawnymi” (e-Nadzór).

System ten przeznaczony jest do realizacji procesu nadzoru nad aktami prawnymi przekazywanymi z jednostek samorządu terytorialnego w formie elektronicznej.


W związku z tym, w celu przekazania ogólnych założeń tego rozwiązania, Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie organizuje spotkanie dla przedstawicieli JST województwa lubelskiego.


Spotkanie nie będzie dotyczyć szczegółów technicznych wdrażanego w Izbie systemu e-Nadzór, lecz ma na celu pokazanie pozytywnych aspektów przekazywania do Izby dokumentów do nadzoru drogą elektroniczną.


Licząc na Państwa współpracę w tym zakresie, na spotkanie zapraszamy przede wszystkim Wójtów/Burmistrzów/Prezydentów/Sekretarzy Gmin i Miast woj. lubelskiego, przedstawicieli Województwa Samorządowego oraz Przewodniczących Zarządów powiatów oraz związków gmin.


Spotkanie odbędzie się 22 września 2021 r. w Sali Błękitnej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim (Lublin, ul. Spokojna 4) o godz. 10.00.


Ze względu na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników szkoleń, liczba miejsc na sali wykładowej ograniczona została do 130. W przypadku większej liczby zgłoszeń uruchomiona zostanie II tura spotkania na godz. 12.00

 

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego szkolenia.lublin.rio.gov.pl (przy pierwszej rejestracji należy założyć konto na portalu).

Wszelkie pytania w sprawie spotkania proszę kierować do p. Jarosława Ksobieraja, tel. (081) 467 91 27 w. 133.